Atrakcje na wesele, które zapadną w pamięci

fotobudka na wesele

Dzień ślubu jest jednym z najbardziej wyjątkowych w życiu większości ludzi. Każdy marzy o tym, by był wyjątkowy i niezapomniany. Składa się na to wiele czynników, począwszy od sali weselnej, przez obsługę i dodatkowe atrakcje. Każdy, kto ma tą chwilę już za sobą, wie, że i tak nie wszystko wyjdzie zgodnie z planem, dlatego warto mieć zawsze w zanadrzu plan awaryjny na każdą okazję. Goście oprócz samego sakramentu i pary młodej pamiętają o wyjątkowych atrakcjach, których doświadczyli w trakcie zabawy. Na jakie detale możemy postawić, by nasze przyjęcie było wyjątkowe?

Bańki mydlane
Jeżeli chcemy zadbać o atmosferę i niepowtarzalny klimat, możemy zdecydować się na… bańki mydlane! Jeśli nie spotkaliście się nigdy z setkami baniek mydlanych wypuszczonych podczas wyjścia pary młodej z kościoła, uwierzcie, że zarówno na żywo, jak i na zdjęciach, wygląda to co najmniej zjawiskowo. Oczywiście to nie jedyny moment, kiedy możemy zdecydować się na pokaz. Niegorszą opcją jest wypuszczenie ich podczas pierwszego tańca. Cena za wypożyczenie specjalnej maszyny zapłacimy od około 100 do 250 złotych.

Motyle
Alternatywą (ale znacznie droższą)  dla baniek jest stado motyli. Jest to znacznie rzadziej stosowana atrakcja na polskich weselach, właśnie głównie ze względu na cenę. Ciężko to sobie wyobrazić, ale za kilkadziesiąt sztuk motyli będziemy zmuszeni zapłacić od 2 nawet do 4 tysięcy złotych. Z tego względu wiele osób szuka tańszych alternatyw, a pozostałą kwotę pieniędzy inwestują w inne atrakcje.

Fotobudka
Fotobudka na wesele jest już coraz częściej spotykana i z pewnością należy do najlepszych atrakcji. Wykonywane za jej pośrednictwem zdjęcia wzbogacone licznymi śmiesznymi rekwizytami są wspaniałą pamiątką nie tylko dla gości, ale również dla pary młodej, jeżeli zdecydują się na „księgę gości” z wpisami oraz zdjęciami zaproszonych osób. Jeżeli chodzi o aspekty finansowe, wynajem fotobudki trwa zwykle 2-3 godziny i kosztuje mniej niż 1000 złotych.

A wszystkie te niezapomniane chwile i wspaniałe atrakcje upamiętni fotograf weselny 🙂