10 najgorszych sposobów na podryw w sieci

randki w sieci

Tekst nie powstał w celu obrażenia kogokolwiek. Poniższe przykłady są jedynie wskazywanymi najczęściej błędami użytkowników portali randkowych. Potraktuj je jako wskazówkę czego unikać.

  1. Poklikamy?

Poklikamy – czyli co? Masz na myśli rozmowę? W takim razie rozpocznij ją od czegoś interesującego i zachęć do przyjrzenia się twojemu profilowi bliżej.

Wysil się, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź. Przejrzyj jej profil, przeczytaj, czego oczekuje, czego szuka. A potem postaraj się nawiązać do tego, co już zobaczyłeś i dopytaj, czy się interesuje jak lubi spędzać czas. Może z opisu wiesz już, że macie jakieś wspólne zainteresowania?

  1. Widziałem twoje zdjęcie 3 sekundy, ale wiem, że jesteśmy dla siebie stworzeni

„Co taka piękna kobieta jak ty, robi w takim miejscu? Jak to możliwe, że nie masz powodzenia w poza wirtualnym świecie?” – pytasz, a następnie proponujesz spotkanie. Byle szybko! Żeby ta urocza kobieta nie musiała zbyt długo być zalogowaną w tym nieodpowiednim dla niej miejscu!

Może być także gorzej. Piszesz, że „urzekły cię jej oczy” – wszystko brzmi wspaniale, póki dziewczyna nie przypomni sobie, że nie dodała jeszcze swojego zdjęcia. W zasadzie w tym samym momencie doda cię do swojej osobistej listy osób, z którymi nie warto korespondować.

  1. Zaopiekuj się mną, jestem taki samotny

„Jak znam życie, to nie zainteresujesz się mną. Takie fajne panny jak ty zawsze wolą przystojniaków z kasą. A wszystkim mówią, że liczy się charakter!”

I po co ta niepotrzebna litość? Poważnie, chcesz, żeby dziewczyna umówiła się z tobą, bo jej ciebie żal? Nie wolisz dać się poznać od dobrej strony przez jakąś zabawną wiadomość, która zapadnie jej w pamięć i sprawi, że będzie chciała cię poznać? Wolisz pokazywać, jaki jesteś biedny i samotny? Nie rób tego – to odstrasza.

  1. Kopiuj – wklej

Przygotowałeś zabawny, a zarazem intrygujący opis siebie, z zachowaniem zasad gramatyki i jesteś z niego dumny? Brawo! Włożyłeś w niego przecież tyle wysiłku, że nie możesz wysłać go tylko jednej kobiecie. Zmarnowałbyś przecież tyle czasu…

Każdego dnia, każda z dziewczyn, które wpadną ci w oko, dostaje więc ten sam tekst. Niby świetnie przemyślany, ale jednak zbyt ogólny i oklepany.

Dziewczyny nie są głupie – wyczuwają takie wiadomości wysyłane masowo na kilometr. Kolejny sposób, aby dodać się do listy osób niewartych bliższego poznania. Dlaczego nie wykażesz się inwencją?

Nie rzucaj ogólnikami, tylko do każdej z dziewczyn pisz o tym, co konkretnie zainteresowało cię w jej profilu. Miej coś ciekawego do powiedzenia, jeżeli sam szukasz tego samego.

  1. Numer buta i ulubiona potrawa z dzieciństwa

Ok, zamierzasz się postarać. Twoja wiadomość musi ukazywać cię jako interesującego człowieka. Przygotowujesz więc obszerny opis siebie. Piszesz w nim o swoich planach na przyszłość (łącznie z liczbą dzieci, które chcesz mieć), wymieniasz kolory ścian w domu rodzinnym i szczegółowo wyjaśniasz, dlaczego w dzieciństwie nie chciałeś chodzić do przedszkola.

Oczywiście, to za mało, więc dodajesz też trochę o relacjach z rodzeństwem i parę słów o nauczycielce matematyki z piątej klasy. Rzeczywiście, bardzo ambitnie. Tylko czy to nie za dużo informacji – jak na pierwszy raz?

Czy ty byłbyś w stanie zapamiętać każdy, najdrobniejszy szczegół z życia osoby, której w zasadzie jeszcze nie znasz? Nie pisz wszystkiego o sobie w pierwszej wiadomości. O czym będziesz pisał w kolejnych?

Nutka tajemniczości jest sexy – pamiętaj o tym.

  1. Wulgarność nigdy nie będzie sprzymierzeńcem udanego flirtu

„Niezłe zderzaki, pomiętosiłbym”, „Mam dużego wacka i silne nasienie, robię nim dzieci na zamówienie. Polecam się” – nawet, jeśli twoim zdaniem to idealny sposób, aby zostać zapamiętanym przez odbiorczynie wiadomości – mylisz się. Zapamiętaj raz na zawsze – wulgarność nie ukazuje cię jako silnego macho, o którym marzy każda kobieta.

Pokazujesz jedynie, że seks to jedyne, co masz do zaoferowania. I, że niekoniecznie będzie ciekawy.

  1. Kto bogatemu zabroni?

Uważasz, że wszystkie laski lecą na kasę i niezależnie od tego, czy rzeczywiście ją posiadasz, czy istnieje ona tylko w twojej wyobraźni, swoją szansę na znalezienie miłości widzisz w zasobności portfela?

Ślepo wierzysz w to, że żadna kobieta nie oprze się mężczyźnie, który co miesiąc wyjeżdża na zagraniczne wczasy, posiada trzy sportowe samochody i kilka zer na koncie? Jeżeli nawet, któraś z nich rzeczywiście byłaby zainteresowana wspólnymi wycieczkami do egzotycznych krajów, nie wspominaj o tym w pierwszych wiadomościach. Kobieta może poczuć się urażona i nie odpisać.

  1. Dla ciebie wszystko: kwiaty, misie i serduszka!

Po co pisać o sobie, skoro można pokazać, ile jest się w stanie ofiarować wybrance? Każda kobieta ma w sobie coś z romantyczki. A co lubią one najbardziej? Kwiaty! Co z tego, że wirtualne – niech wie, że też jesteś romantykiem. Po co pisać długie eseje, skoro dziewczyna może okazać się niezainteresowana? A co miałaby odpisać – „Piękny kwiat, szkoda, że nie pachnie”?

  1. „Pszystojniak ze mnie, wiem, że chcesz mnie poznać!”

Nie starając się nawet pisać poprawnie, skreślasz swoje szanse już na początku. Wiadomo, każdemu może zdarzyć się pomyłka. Ale kobieta wyczuje, kiedy zdarzyła ci się literówka, a kiedy pisałeś niedbale i nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby przeczytać tekst ponownie, w celu wyeliminowania błędów.

Maile przepełnione błędami zniechęcają i kiepsko o tobie świadczą. Przed wysłaniem wiadomości sprawdź chociaż, czy nie zjadło ci kilku liter, zmieniając tym samym sens wiadomości.

  1. Jestem taki fajny, a ty nic?!

Znalazłeś idealną dla siebie kobietę. Wysyłasz jej wiadomość, na którą nie odpisała. Wysyłasz też drugą, tak w celu przypomnienia o swoim istnieniu. Może nie dostała pierwszej wiadomości? Wciąż zero odpowiedzi. Pełen żalu, złości i rozgoryczenia wysyłasz kolejną – oczywiście pełną pretensji, jak ona mogła nie skorzystać z okazji na poznanie takiego faceta. Obrażasz ją w mniej lub bardziej wymyślnych słowach, dodając oczywiście, że resztę życia spędzi samotnie. Stop!

Gdy dojdzie do spotkania….

Zadbaj o swój zapach. Pomogą Ci w tym Perfumy z feromonami działają na zmysły i rozbudzają pożądanie u płci przeciwnej.

Zastanów się. Czy myślisz, że każdy codziennie sprawdza skrzynkę mailową? Może wyjechała gdzieś na dwa dni, gdzie nie ma zasięgu, a ty niepotrzebnie palisz za sobą mosty. Gdy już przeczyta, jak w miłych słowach skomentowałeś jej brak odpowiedzi – możesz być pewien, że wtedy nie odpisze już nigdy.Sprawdź najlepsze portale randkowe tutaj >> https://randkiwsieci.com/