Zabieg zmniejszania biustu

korekta biustu warszawa

Wiele kobiet narzeka na zbyt małe, obwisłe i źle wyglądające piersi. Bardzo często efektem tego jest starzenie się naszej skóry, utrata zbyt wielu kilogramów w krótkim czasie, jednak najczęściej problem ten dotyka kobiet po ciąży oraz po okresie karmienia. Wówczas szukają one ratunku w zabiegach jakie daje nam medycyna estetyczna (https://klinikapromedion.pl/medycyna-estetyczna/). Jak się jednak okazuje problemem wielu kobiet są także zbyt duże piersi, które również mogą stać się powodem do kompleksów, ale  również innych dolegliwości jak np. ból kręgosłupa. W takim przypadku często zasadne jest zmniejszenie biustu, warszawa jest miastem w którym znajdziemy wiele profesjonalnych miejsc i bez obaw oddamy się w ręce najlepszych specjalistów.

Chirurgia plastyczna pozwala pozbyć się problemu dużych i nieproporcjonalnych piersi. Zbyt duże oraz nieproporcjonalne gruczoły piersiowe są wskazaniem do operacji plastycznej polegającej na zmniejszeniu piersi. Pacjentki które decydują się na zmniejszenie piersi i zgłaszają się na konsultacje do kliniki chirurgii plastycznej bardzo często robią to z przyczyn estetycznych jednak głównym wskazaniem mogą być powody zdrowotne takie jak ból kręgosłupa uszkodzenia skóry oraz odparzenia w fałdach podpiersiowych oraz w okolicach ramienia. Poza tymi przyczynami jest również wiele przyczyn praktycznych jak trudności w wykonywaniu codziennych prac domowych, dyskomfort, ból i utrudnienia podczas uprawiania sportu, a nawet problemy z wyborem odpowiedniej bielizny.

Zobacz również: https://historia-warszawy.pl/zabieg-zmniejszenia-piersi-w-klinice-chirurgii-plastycznej-w-warszawie-klinika-promedion/

Zabieg jakim jest zmniejszanie piersi  polega na zmniejszeniu gruczołu, redukcji tkanki oraz skóry, a następnie przesunięciu brodawki sutkowej wraz z otoczką wyżej, co ma na celu poprawę kształtu piersi i nadaniu im naturalnego wyglądu. Pacjentki decydujące się na zabieg pomniejszania piersi mogą na nowo Cieszyc się pięknym i naturalnym wyglądem swojego biustu. Dodatkowo przywrócona zostanie im pełna sprawność fizyczna, a dolegliwości bólowo ustąpią. Często kobiety odzyskują również pewność siebie i czują się zdecydowanie lepiej w swojej skórze.