Zabieg zmniejszania biustu

korekta biustu warszawa

Wiele kobiet narzeka na zbyt małe, obwisłe i źle wyglądające piersi. Bardzo często efektem tego jest starzenie się naszej skóry, utrata zbyt wielu kilogramów w krótkim czasie, jednak najczęściej problem ten dotyka kobiet po ciąży oraz po okresie karmienia. Wówczas szukają one ratunku w zabiegach jakie daje nam medycyna estetyczna. Jak się jednak okazuje problemem wielu kobiet są także zbyt duże piersi, które również mogą stać się powodem do kompleksów, ale  również innych dolegliwości jak np. ból kręgosłupa. W takim przypadku często zasadne jest zmniejszenie biustu, warszawa jest miastem w którym znajdziemy wiele profesjonalnych miejsc i bez obaw oddamy się w ręce najlepszych specjalistów.

Chirurgia plastyczna pozwala pozbyć się problemu dużych i nieproporcjonalnych piersi. Zbyt duże oraz nieproporcjonalne gruczoły piersiowe są wskazaniem do operacji plastycznej polegającej na zmniejszeniu piersi. Pacjentki które decydują się na zmniejszenie piersi i zgłaszają się na konsultacje do kliniki chirurgii plastycznej bardzo często robią to z przyczyn estetycznych jednak głównym wskazaniem mogą być powody zdrowotne takie jak ból kręgosłupa uszkodzenia skóry oraz odparzenia w fałdach podpiersiowych oraz w okolicach ramienia. Poza tymi przyczynami jest również wiele przyczyn praktycznych jak trudności w wykonywaniu codziennych prac domowych, dyskomfort, ból i utrudnienia podczas uprawiania sportu, a nawet problemy z wyborem odpowiedniej bielizny.

Zobacz również: https://historia-warszawy.pl/zabieg-zmniejszenia-piersi-w-klinice-chirurgii-plastycznej-w-warszawie-klinika-promedion/

Zabieg jakim jest zmniejszanie piersi  polega na zmniejszeniu gruczołu, redukcji tkanki oraz skóry, a następnie przesunięciu brodawki sutkowej wraz z otoczką wyżej, co ma na celu poprawę kształtu piersi i nadaniu im naturalnego wyglądu. Pacjentki decydujące się na zabieg pomniejszania piersi mogą na nowo Cieszyc się pięknym i naturalnym wyglądem swojego biustu. Dodatkowo przywrócona zostanie im pełna sprawność fizyczna, a dolegliwości bólowo ustąpią. Często kobiety odzyskują również pewność siebie i czują się zdecydowanie lepiej w swojej skórze.